top of page

PAR MUMS

Uzņēmums SIA "AMK-studio" ir amatiermākslas studija, kas nodarbojas ar apģērbu radīšanas, šūšanas prasmju, iemaņu attīstīšanu un jaunu zināšanu iegūšanu. Mūsu mērķis ir veicināt dalībnieku esošo talantu attīstību, kā arī izglītot un veicināt radošumu apģērba veidošanā, izmantojot dažādas metodes, kā piemēram, šūšana, apģērbu konstruēšana un tērpu un modeļu zīmēšana.

Apģērbu modelēšanas, konstruēšanas studija jeb AMK – studio uzsāka savu darbību 2012. gada 15. oktobrī ar mērķi nodrošināt kvalitatīvus un nesasteigtus šūšanas kursus. Mūsu kursu programmas izstrādātas tā, lai

gūto zināšanu līmenis noderētu ne tikai hobijam, bet arī profesionālai darbībai.

Mūsu galvenie darbības virzieni ir šūšanas un konstruēšanas kursi, dažādas meistarkalses šūšanā, papildus tam piedāvājam arī tērpu konstrukciju un lekālu izstrādi, kā arī apģērbu izgatavošanu.

PAR KURSIEM

Be confident that you can paint!.png

Mūsu piedāvāto kursu saturu ir izveidojusi un vada pasniedzēja Gunita, kurai ir vairāk nekā 25 gadu bagāta pieredze šūšanas un konstruēšanas kursu vadīšanā, dažādu apģērbu šūšanā.

Gunita darbojās ne tikai kā pasniedzēja, bet arī pati turpina šūt individuālos pasūtījumus un sadarbojoties ar dizaineriem veido dažādas sarežģītas tērpu konstrukcijas un testē audumu uzvedību un pielāgo dažādas šūšanas metodes ražošanai.

Gunita  modelē un šuj tērpus jau no astoņu gadu vecuma. Pirmo nopietno tērpu radīja 6. klasē, sašujot sev unikālu skolas formu, jo toreiz, 1987 gadā, visiem bija jānēsā vienādas zilas formas. Ar šo faktu Gunita izpelnījās piedalīties jauniešu raidījumā “Skabarga”, kas toreiz aktualizēja šo tēmu.

Tā modelēšana, konstruēšana un tērpu šūšana ir kļuvušas par viņas dzīves galveno sastāvdaļu. Kā pati Gunita saka – nabadzīgs ir tas, kurš neprot dalīties ar savām zināšanām un prasmēm. Pasniegšana ir viņas otrā stihija.

No 1996. – 2005. gadam  Gunita darbojās slavenajos “Burdas” šūšanas kursos. Tur viņa pasniedza gan šūšanas kursus, gan pati izveidoja konstruēšanas kursu programmu, jo šūt tērpus tikai pēc gatavajām piegrieztnēm šķita par maz. Kādu brīdi viņa pārtrauca kursu pasniegšanu un nodarbojās tikai ar tērpu izgatavošanu, taču nepagāja ne ilgs laiks, kad sāka skumt pēc mīļajiem audzēkņiem un pasniegšanas. Savu darbību viņa atsāka studijā “Alternatīva”, no kuras vēlāk atdalījās pasniedzēju grupa un nodibināja studiju “Akcents”, un tur viņa darbojās līdz 2012. gada septembrim. No 2012. gada oktobra Gunita vēra vaļā durvis savai studijai, AMK-studio.

MĒS PIEDĀVĀJAM

AMK-studio studija ir iekārtota tā, lai maksimāli nodrošinātu ērtu darbošanos:

 • katram sava liela un ērta darba darba vieta,

 • gaišas telpas ar labu apgaismojumu,

 • maksimālais kursantu skaits grupā – 8-10 cilvēki,

 • iespēja arī atpūsties nodarbību starplaikā atpūtas stūrī,

 • katram savas BERNINA šujmašīnas,

 • pieejami arī BERNINA overloki,

 • paliekoši izdales materiāli ar ilustrētu šūšanas secību,

 • piekļuve video materiāliem (pamācībām) mācību laikā,

 • individuāla pieeja,

 • nesasteigts mācību process.

 • Pabeidzot kursus saņemsi mūsu studijas sertifikātu par veiksmīgi iegūtām prasmēm un zināšanām.

bottom of page